Архів

Друк

Полтава має нового студентського мера

4 грудня в приміщенні актової зали Полтавської державної аграрної академії відбулася виборча конференція Студентської ради міста Полтава, під час якої обирали нового студентського голову.

На початку засідання про виконану роботу, про досягнення та перемоги на посаді прозвітувала колишній студентський мер Олена Кашуба. Також Олена побажала натхнення майбутньому голові, творчості, перспектив його команді. По завершенню звітної частини висловила вдячність свої команді:

- Щастя, що я працювала спільно з однодумцями. У нашій команді були ініціативні, творчі, креативні люди, які постійно підтримували мене, - наголосила Олена Кашуба.

Підготувала подяку колишньому студентському мерові і начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Ромас.

За результатами голосування, перемогу у виборах на посаду голови Студентської ради міста Полтава здобув студент аграрно-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії Сергій Шабельник. За його кандидатуру проголосувало майже 80 % делегатів з різних вузів міста. В його перспективі зробити все можливе, аби кожна студентська ініціатива була почута та підтримана.

Довідково: Студентська рада м. Полтава є консультативно-дорадчим органом при виконавчому комітеті Полтавської міської ради, який створений за ініціативи органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м. Полтава з метою представлення інтересів студентської молоді при виробленні та реалізації державної політики у сфері освіти, культури, праці, соціального становлення та розвитку молоді, налагодження конструктивної взаємодії між органами студентського самоврядування міста та з метою представлення інтересів кожного окремо навчального закладу на міському рівні.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини