Архів

Друк

У Полтаві відбувся благодійний концерт «Подякуй українському солдату»

У Палаці дозвілля «Листопад», 3 грудня, під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая відбувся благодійний концерт «Подякуй українському солдату».

Уже не перший рік у Полтаві проводиться такий захід. Його ідейна натхненниця – Заслужена артистка України Наталія Май:

– Сьогодні Україна переживає нелегкі часи. Наші мужні воїни захищають мир і спокій на нашій землі. Кращих синів забирає війна... Наш непорушний обов’язок – пам’ятати тих, хто відійшов у вічність. Наш непорушний обов’язок – підтримувати тих, хто залишився без сина, чоловіка, батька...

Таких родин у Полтаві 36. Мами, дружини, доньки і сини, близькі люди героїв присутні на благодійному вечорі. Хвилиною мовання вшанували світлу пам’ять загиблих.

Розділив біль скорботи, подякував сім’ям загиблих в АТО за виховання справжніх патріотів міський голова Олександр Мамай:

– Шановні рідні, ми низько вклоняємося вам у безмежній вдячності за те, що ваші чоловіки – справжні патріоти своєї країни, свого міста. Знаєте, говорять, що людина помирає двічі. Перший раз, коли перестає битися її серце, а другий, коли про неї забувають. Від імені усієї територіальної громади міста обіцяю вам, що ми ніколи не забудемо наших Героїв! Я знаю, боліти не перестане... Я бажаю вам витримки і сили, душевного спокою. Тримайтесь мужньо!

Указом Президента України від 17 лютого 2016 року відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджено (посмертно) солдатів Олександра Мочалова, Дмитра Коряка, Антона Цедіка, Антона Грицая. Нагороди близьким вручав міський голова Олександр Мамай та представник Нацгвардії, командир військової частини 3052 Національної гвардії України полковник Сергій Регеда.

Матері, батьки, дружини, доньки і сини загиблих учасників АТО були нагроджені також почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради з врученням нагрудних знаків.

Окремі слова підтримки прозвучали на адресу полтавок Лідії Місюренко, Олени Кочеткової та Юлії Калашніковій, чиї сини знаходяться зараз в полоні на окупованій території.

Цього вечора для пристуніх у залі виступали Наталія Май з доньками Олесею та Станіславою, гурт «Краяни», Заслужені артистки України Тетяна Садохіна, Олена Білоконь, переможниця шоу «Україна має талант-2» Олена Ковтун, школа народного танцю «Променад» палацу культури курорту «Миргород», зразковий ансамблю танцю «Гарний настрій» та інші.

Благодійний внесок для родин, чиї близькі загинули в зоні АТО міг зробити кожен, хто завітав цього вечора на захід. Загалом, було зібрано 39 тисяч 600 гривень. По завершенню концерту, сума була розподілена між родинами.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини