Архів

Друк

Полтаву з робочим візитом відвідали представники Посольства Канади в Україні

20 листопада відбулася робоча зустріч з представниками Посольства Канади в Україні, в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст».

Представники посольської делегації, провідні експерти проектів ПРОМІС Влад Йонеску та Тара Пейнтер завітали з метою вивчення досвіду впровадження проекту в Полтаві.

Секретар міської ради Оксана Деркач, заступник міського голови Ольга Борисенко, начальник управління економічних питань Володимир Волик та фахівець КО “Інститут розвитку міста” Петро Перетятько розповіли делегатам про основні напрями роботи в рамках реалізації проекту «Партнерство для розвитку міст» у Полтаві.

- Нам пощастило, що у нас є можливість співпраці з проектом ПРОМІС, - зауважила Оксана Деркач. - Ми навчаємося, переймаємо досвід і намагаємося вибудувати нашу стратегію для подальшого розвитку міста.

У вересні 2017 року депутати Полтавської міської ради сьомого скликання затвердили “Стратегію економічного розвитку м. Полтави”. Основними її напрямами є розвиток бізнесу, створення сприятливого бізнес середовища, залучення інвестицій та підтримка малого та середнього бізнесу. Секретар міської ради зауважила, що її створенню передувала колосальна робота:

- Були проведені заходи, спрямовані на аналіз економічної ситуації у місті, потім були вироблені конкретні напрями розвитку, і щонайважливіше, ми створили базу проектів, які в перспективі ми будемо реалізовувати з метою економічного розвитку Полтави.

У структурі “Стратегії економічного розвитку міста Полтави” задіяні 63 проекти. Усі вони розподілені за основними напрямами реалізації Стратегії.

Окрім цього, заступник міського голови Ольга Борисенко зазначила, що, окрім прийнятої Стратегії, у Полтаві діють цільові міські програми, які спрямовані на розвиток економічного сектору:

- Ці програми фінансуються з міського бюджету і перекликаються з основними цілями “Стратегії економічного розвитку”. Так, заходи щодо покращення економічної ситуації у місті, підтримці підприємництва активно впроваджуються на сьогоднішньому етапі. Для прикладу, одним із напрямів роботи, який забезпечить покращення економічної ситуації, є розвиток туристичної галузі міста. Так, існує ряд проектів по залученню туриста у Полтаву.

Окрім цього, представники міської влади розповіли делегатам про реалізацію інших проектів, які діють у Полтаві. Зокрема, про співпрацю з GIZ та проект “Партиципаторне бюджетування”.

Довідково:

Проект «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) – це проект міжнародної технічної допомоги, який спрямований на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління, прискорення економічного розвитку, створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини