Архів

Друк

Із засідання виконавчого комітету: про виділення коштів

16 листопада міський голова Олександр Мамай провів чергове засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто та затверджено ряд рішень.

Зокрема, на виконання програми соціального забезпечення "Турбота", затвердили рішення "Про виділення коштів".

Відповідно до нього, 469 тисяч гривень спрямовано для виплати матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями.

Також, згідно з ухваленим рішенням, одноразова матеріальна допомога передбачена:

- тридцяти двом учасники бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО (за зверненнями) по 1 тисячі гривень кожен;

- працівникам Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського, відповідно до списку, наданого керівництвом закладу, по 600 гривень кожному, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Загальна сума видатків складає 1 тисяча 200 гривень.

На загальну суму 10 тисяч гривень матеріальної допомоги спрямовано п'ятьом родинам, в яких померли учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії по 2 тисячі гривень кожній родині.

На загальну суму 20 тисяч буде перераховано коштів для надання матеріальної допомоги на лікування дітей з онкологічною патологією та захворюваннями, що потребують постійного вартісного медикаментозного лікування.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини