Архів

Друк

У Полтаві студенти збирали кошти для порятунку маленького Єгора

15 листопада в дискотечно-виставковому залі міського Будинку культури, під патронатом Полтавського міського голови Олександра Мамая, відбувся благодійний студентський бал «Допомогти так легко».

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради, Студентська рада Полтави та Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку «Help Group» вже в одинадцяте організували даний захід.

У благодійному вечорі взяли участь студенти полтавських вишів всіх рівнів акредитації та форм власності. Небайдужа молодь збирала кошти на лікування Єгора Басараб (2013 р.н.). У хлопчика виявили медулобластому – злоякісну пухлину головного мозку. Кожен, хто прийшов на бал, мав можливість долучитися до збору коштів, аби допомогти Єгору побороти хворобу. Так, усі присутні зробили благодійний внесок у розмірі 40 гривень. Окрім того, у залі були встановлені спеціальні скриньки для збору коштів. Пішла на благодійність і гривня від кожної проданої кави, яку органзували партнери заходу.

Долучилася до благодійності та урочисто відкрила бал заступник міського голови Світлана Тарашевська:

– Благодійний студентський бал – це вже добра традиція нашого міста. Відрадно, що наша молодь щороку об'єднується заради порятунку тих, кому так необхідна наша допомога. Я горда від того, що ви, дорогі студенти, ніколи не лишаєтесь осторонь чужої біди, ви завжди готові підтримати. І навіть у переддень свого свята – Дня студента – ви не займаєтесь підготовкою до його відзначення, ви – тут, заради маленького Єгора.

Для представлення своїх навчальних закладів, на паркет вийшли 19 пар. Загалом, близько 600 молодих людей відвідали захід. Серед тих, хто вальсував заради порятунку життя і студентка Полтавського юридичного коледжу імені Ярослава Мудрого Карина Шестакова. Дівчина розповіла, що творити добро – це поклик душі. Тож, і професію обрала відповідну – захищати права людей, захищати закон, працювати на благо інших. От і на бал завітала з благородною метою:

– Уже четвертий рік поспіль ми з друзями відвідуємо цей захід. Він просто неймовірний. Найголовнішим є те, що тут можна не просто повеселитися, гарно провести час, а й зробити добру справу. І дуже добре, що полтавське студентство активно долучається до таких ініціатив. Дивлячись на все це дійство, справді розумієш, що допомогти – це легко!

На учасників заходу чекала чудова програма. Для молоді грав камерний оркестр Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка, виступали кращі хореографічні колективи, сольні виконавці. Не обійшлося і без майстер-класів з танців - вальсу та танго.

Крім того, в залі працювали кілька тематичних майданчиків: благодійна лотерея, фотозони, «Шахове-кафе» та острівок від «Львівської кав'ярні». Також, партнери заходу для студентської молоді провели аукціон.

Найкращих та найактивніших студентів під час балу подяками та грамотами нагородила заступник міського голови Світлана Тарашевська.

24 тисячі 487 гривень було зібрано під час благодійного балу. Кошти будуть передані на лікування Єгора Басараб.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини