Архів

Друк

У місті продовжують здійснювати демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд

Кількадесят років тому у Полтаві по провулку Латишева, 5 було встановлено дерев'яний голубник. Ось уже більше, ніж два десятиліття, як його власник помер.

Вже нові власники не подбали про те, аби узаконити встановлення споруди. Не слідкували і за територією, прилеглою до неї. Так, з часом, домівка для пташок перетворилася на занедбаний сарай. Довкола нього – сміття, серед якого найбільше – пляшки з-під алкогольних напоїв та навіть шприці. Мешканці мікрорайону жаліються, що пізнього вечора біля цього місця може бути небезпечно. 10 листопада інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста було здійснено демонтаж даного об'єкту.

– Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюється у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив'язки при її встановленні та у разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив'язки, інших дозвільних документів, – зазначив начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Володимир Рак. – Власникові цієї споруди неодноразово були надіслані приписи, які він проігнорував. Так, під час засідання відповідної комісії було прийнято рішення щодо демонтажу даної конструкції.

Демонтували голубник працівники комунальних служб. Дах зняли тросом, причепленим до вантажівки. Стіни розібрали по шматкам самотужки. Труднощів під час цього не виникло, бо споруда хитка, дерево вже трухляве. Усе відвезли на КАТП-1628, де ці матеріали утилізують.

Разом з тим, цього дня, під час демонтажу голубника, були складені приписи і на кілька тимчасових споруд, що розміщені поруч, з пропозицією надати до Інспекції відповідні дозвільні документи.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста нагадує, що, відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за порушення норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини