Архів

Друк

У Диканській гімназії встановили енергоефективні вікна

У Диканській гімназії триває капітальний ремонт третього блоку. Внутрішні роботи проводять в актовій та спортивній залах, харчувальному блоці та в бібліотеці.

Будівельники розпочали роботи на об’єкті 21 серпня поточного року. Вони вже провели демонтажні роботи. Наразі замінено вікна та виконуються внутрішні опоряджувальні роботи і монтаж внутрішніх мереж електропостачання, опалення, водопроводу та каналізації.

Представники Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ провели робочу виїзну нараду із проектувальником та підрядником. Домовилися проводити такі наради щочетверга.

За зверненням директора гімназії та місцевої влади на даний час коригується проектна документація.

— Наразі до проекту внесені зміни. За проханням адміністрації школи та керівництва Диканьки, ми додали до проекту роботи з благоустрою, а також У Диканській гімназії обладнають зовнішні мережі та каналізацію. Крім цього, перепланували актову залу так, аби дітям було зручно виступати на великій сцені та дивитися вистави з комфортних глядацьких місць. Ми працюємо для досягнення максимального комфорту учнів, — пояснив проектувальник «НДІпроектреконструкція» Євген Неживий.

Навчальний заклад відбудовується частково за рахунок коштів ДФРР 2017 року в Полтавській області. Гімназія функціонує вже 40 років. Після початку дії реформи освіти навчальний заклад став опорною школою.

У гімназії в 2015 році відремонтували дах, який протікав. Через стелю руйнувалися і стіни. А це — серйозне порушення санітарно-технічних норм. Тому будівельники в першу чергу взялися за ремонт дах два роки тому.

— До першого вересня ми закінчили демонтажні роботи, аби під час навчального дня дітей нічого не відволікало від уроків. Зараз продовжуємо внутрішні роботи, аби здати проект в строк, — розповів директор АБК «Градобудівник» Андрій Стрибун.

— Ми ремонтуємо чотири приміщення гімназії — харчувальний блок, актову та спортивну зали, а також бібліотеку. Усе виконується за стандартами будівництва, адже мова йде про безпеку та життя наших дітей і педпрацівників, — наголосив директор Департаменту будівництва Тимофій Голбан.

Керівники Полтавської ОДА називають створення Нового освітнього простору пріоритетним питанням. Особливо важливим воно є зараз, після підписання Президентом Закону «Про освіту» та під час його впровадження.

— Розвиток області та країни починається з дітей. Ми приділяємо максимум уваги якості освіти, інтелектуальному розвитку та креативу школярів. Однак, оновлення матеріально-технічної бази та капітальні ремонти навчальних закладів — важлива складова реалізації Закону. Ми покладаємо велику надію на цю школу, адже вона — опорна, — зауважила директорка Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

За ходом виконання капітального ремонту Диканської гімназії можна слідкувати на порталі «Будуємо Прозоро!». Там також міститься інформація про інші об’єкти Департаменту будівництва: дані підрядників, вартість виконання робіт, посилання на проведені закупівлі на ProZorro.

Прес-служба Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини