Архів

Друк

На Полтавщині завершили реконструкцію важливих інженерних споруд

У жовтні Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області зареєстровано 475 дозвільних документів.

Серед них – 266 повідомлень про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 143 декларації про готовність об’єкта до експлуатації, 40 дозволів на будівництво та 26 сертифікатів.

На території Зіньківського, Хорольського, Машівського районів та м. Полтава завершено реконструкцію важливих інженерних споруд і мереж. Зокрема, Опішнянської ГЕС на р. Ворскла в с. Міські Млини, теплових мереж будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів у с. Вишняки. А також вуличного освітлення «Центрального парку» в смт Машівка і теплової мережі від котельні на вул. Гожулівська, 18-а в м. Полтава з влаштуванням вузлів обліку теплової енергії в абонентських вводах.

Крім того, ремонти найближчим часом плануються у медичних закладах, школах та на автошляхах області. У дитячому відділенні Центральної районної лікарні в смт Шишаки з’явиться нова покрівля, у школі с. Малютинці Пирятинського району капітально відремонтують спортзалу, а у навчальому закладі с. Степанівка Семенівського району реконструюють автономну твердопаливну котельню та замінять котли.

У той же час, дорожники регіону здійснюватимуть роботи з ремонту автомобільної дороги місцевого значення, а саме – Гадяч-Миргород/Бакумівка-Зубівка на території Черевківської сільської ради Миргородського району.

Прес-служба ДАБІ України

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини