Архів

Друк

Під час влаштування фундаменту розв’язки у Кобеляцькому районі застосовують особливу технологію

На перехресті доріг Н-31 Дніпро-Решетилівка та М-22 Полтава-Олександрія споруджується дворівнева розв’язка.

Під час її будівництва використовують сучасні технології. Одна з таких – створення ростверкового фундаменту.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області споруджується дворівнева розв’язка на перехресті автодоріг Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка та М-22 Полтава-Олександрія. Роботи виконуються в рамках реалізації державного інвестиційного проекту з розвитку автодороги Н-31. Підрядники під час спорудження об’єкту застосовують сучасні технології будівництва.

- Для додавання майбутній розв’язці міцності фундамент влаштовується за допомогою технології ростверку. Це верхній шар пальового фундаменту, який об’єднує несучі елементи в єдину систему. До початку заливання фундаменту було забито понад 400 залізобетонних паль довжиною 11 метрів кожна, - розповідає заступник начальника Служби автомобільних доріг Володимир Слюсар.

Ростверковий фундамент розподіляє навантаження на основу. Фундамент виконується у вигляді балок або плит, що об'єднують оголовки паль і слугують опорною конструкцією елементів майбутньої споруди. Спочатку формується каркас з арматури, потім він заливається бетоном. В подальшому будуть споруджуватися наступні елементи розв'язки.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини