Архів

Друк

Члени виконкому підтримали рішення про встановлення меморіальних дошок

Сьогодні, 19 жовтня, на засіданні виконкому було ухвалено і ряд рішень про встановлення моморіальних дошок, про що доповіла начальник управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради Лариса Кречко.

Так, меморіальну дошку військовослужбовцю Збройних сил України, учасникові антитерористичної операції на Сході країни Денисові Лесняку, який захищав державний суверенітет та територіальну цілісність України буде встановлено на фасаді гімназії №13 (вул. Кучеренка, 1/16).

Із метою збереження та популяризації культурного надбання міста Полтави, меморіальну дошку буде встановлено видатному педагогу-організатору Анатолієві Яценку. Її встановлять на будівлі Полтавського професійного ліцею (вул. Сакко, 16-а).

Вшанують пам'ять і Народного художника України Володимира Колеснікова. Меморіальну дошку буде встановлено на будівлі по вулиці Анатолія Кукоби, 17/2.

Меморіальну дошку відомому громадському діячеві та журналісту, Народному депутату Верховної Ради України ІІІ-го скликання (1998-2002) Олександрові Кулику встановлять за адресою: вул. Лідова, 7.

Питання щодо встановлення меморіальних дошок попередньо були розглянуті на засіданнях комісій з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам'яті осіб та подій, засіданнях художньої ради м. Полтави при управлінні з питань містобудування та архітектури.

Дані рішення члени виконкому підтримали одностайно.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини