Архів

Друк

Із чергового об'їзду міста комунальними службами

17 жовтня відбувся черговий об'їзд міста, який провів заступник міського голови Андрій Лямін.

Традиційно, в щотижневій перевірці благоустрою Полтави взяли участь керівники комунальних підприємств та установ.

Так, під час об'їзду перевіряли хід ремонтних робіт по заміні асфальтного покриття, а також ділянки, на яких ремонтні роботи уже завершені. Зокрема, заступник міського голови оглянув вулицю Шведську, де проводився капітальний ремонт. Нині тут роботи майже завершені: встановлені нові бордюри, облаштовані тротуари та заасфальтована дорога.

Також, комунальники оглянули ділянку по вулиці Нікітченка.

- Зараз тут ведуться роботи з реконструкції, розширення вулично-дорожньої мережі. Через розширення вулиці, опори ліній електропередач опинилися на проїжджій частині. Звичайно, ми цього так не залишимо. На початку вулиці встановлені дорожні знаки, кожен стовп обмотаний попереджувальною стрічкою. За кілька днів будуть проведені роботи по перенесенню цих опор.

Проводяться ремонтні роботи по заміні асфальтного покриття не лише в центральній частині міста, але й на околицях. Так, під час об'їзду комунальники перевірили хід підготовчих робіт по вулиці Повстанській, що у селищі Рибці.

Комунальники говорять: ремонтні роботи по заміні асфальтного покриття триватимуть, поки того дозволяють погодні умови.

Також, під час об'їзду заступник міського голови надав оперативні доручення щодо прибирання сміття та опалого листя на території міста.

Подібні перевірки благоустрою міських територій проводяться щотижня. Про виконання наданих доручень комунальники звітуватимуть уже за тиждень.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини