Архів

Друк

В межах реформування дорожньої галузі наступного року в підпорядкування Полтавської ОДА передадуть понад 7000 км доріг

Днями, 13 жовтня, відбулася розширена нарада в Лубенській РДА щодо проведення ремонту на дорогах Полтавської області та Лубенського району.

Нарада пройшла під головуванням першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького, який обговорив з лубенцями питання передачі доріг державної та комунальної власності органам місцевого самоврядування.

В обговоренні участь взяли: начальник управління інфраструктури і туризму ОДА Юрій Кривошеєв, завідувач сектору дорожнього господарства Віталій Глуховеря, радник голови Полтавської ОДА Сергій Корнієнко, голова Лубенської РДА Тетяна Качаненко, перший заступник голови Лубенської РДА Сергій Сіряченко, голова районної ради Григорій Угляниця, депутати обласної та районної рад, а також громада.

В проекті державного бюджету України на 2018 рік вже закладено значні кошти на ремонт доріг. З огляду на це роботи проводитимуться активно. На сьогодні Полтавська область посідає четверте місце в Україні за обсягом коштів, виділених на ремонт доріг. В 2018 році орієнтовий обсяг фінансування на проведення робіт з ремонту та утримання місцевих доріг у Полтавській області становить близько 646 млн грн. У Лубнах ця сума становить трохи більше 40 млн грн. Андрій Пісоцький підкреслив необхідність чітко формувати плани роботи згідно з обсягом коштів, які матиме Лубенський район на ремонт доріг.

— Вже наступного року відбудеться передача 7 188 км доріг місцевого значення, з них на Лубенщині – 399,8 км. Тож опікуватися дорогами відтепер будуть Полтавська облдержадміністрація та органи місцевого самоврядування на місцях, — зауважив перший заступник голови Полтавської ОДА.

Також Андрій Пісоцький повідомив, що проект з капітального ремонту однієї з центральних вулиць Лубен схвалено. Лубни мають найближчим часом отримати додаткові кошти з обласного бюджету — 600 тисяч гривень.

Зі сторони органів місцевого самоврядування надійшли пропозиції щодо маршрутів, транспортного сполучення, на основі яких буде формуватися стратегія транспортного сполучення важливих об’єктів. Найбільш пріоритетні напрямки – опорні школи, до яких необхідно підвозити дітей, медичні заклади, центри надання адміністративних послуг тощо – визначатимуться за участі сільських голів та узгоджуватися з районною владою, службою автомобільних доріг, сусідніми районами тощо.

— При передачі доріг буде чітко фіксуватися та враховуватися їхній стан.

Наразі формується обласна програма ремонту місцевих доріг, — сказав Юрій Кривошеєв.

Також обговорили питання руйнування доріг великоваговим транспортом, зокрема, встановлення обмежуючих знаків на дорогах загального користування та збереження їх у придатному стані, а також роботи вагових комплексів .

Обговорили об’єкти, де є найгостріша потреба у ремонті доріг та остаточно визначилися з проведенням наради за участю керівництва району та обласних служб. На цій нараді, як зазначив Андрій Пісоцький, від Лубенського району чекають пропозицій щодо роботи у визначеному напрямку.

Додамо, у підпорядкуванні служби автомобільних доріг Полтавської області залишаться лише чотири дороги: Київ - Харків, Лубни-Миргород-Опішня, Чорнухи-Лубни, Чорнобай-Оржиця-Лубни

Прес-служба полтавської ОДА
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини