Архів

Друк

На святкуванні ювілею молокозаводу «Гармонія» встановили рекорд України

Днями, Лубенський молокозавод «Гармонія» святкував ювілей — підприємству виповнилося 80 років. З цієї нагоди організатори свята здивували гостей заходу та самих працівників заводу рекордним солодким сирком.

Для фіксування рекорду прибув представник Книги рекордів України.

На святкування зібралися сотні гостей — колишні працівники, які все своє життя працювали на заводі і вже відпочивають на пенсії, ті робітники, які зараз забезпечують роботу підприємства. Привітати молокозавод з почесною датою приїхали мешканці Полтавської області, які є шанувальниками його продукції. Серед почесних гостей був перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Андрій Пісоцький. Також на урочистості завітали депутати обласної ради Полтавщини.

— Полтавська область лідер у сфері тваринництва, ми серед кращих за показниками у напрямку виробництва молочних та молочнокислих продуктів. І я пишаюся, що у нас на Полтавщині є підприємства такого високого світового рівня. Це сумлінна праця кожного працівника. Це щоденна сумлінна праця керівництв заводу, — говорить Андрій Пісоцький.

Він привітав усіх зі святом працівника харчової промисловості:

— Завод «Гармонія», безперечно, є флагманом серед тих підприємств, якими пишається Полтавська область. Підприємство постійно розвивається і модернізується, а продукція збільшує свої кордони. Вона дійсно високого рівня та заслуговує бути представлена не лише на теренах України, а й за кордоном. Тож ще раз вітаю з ювілеєм та бажаю подальшого успіху.

У межах святкування відбувся святковий концерт з народженням працівників заводу. А «родзинкою свята» стало встановлення Національного рекорду України. Рекорд встановили у категорії «Розміри». З нагоди святкування 80-тиріччя з дня заснування ТОВ «Лубенський молочний завод», презентували найбільший солодкий сирок, склад якого незмінний та повністю відповідає рецептурі сирків (виключно з натуральних молочних продуктів), які щодня сходять з лінії виробничих потужностей підприємства у традиційній вазі — 90 грамів. Зафіксована загальна вага сирку-гіганту становила 80 кілограм.

— Ми стараємось керуватись прогресивними поглядами та сучасним підходом до роботи. Наша місія — створення якісного українського бренду торгової марки «Гармонія», який став гідним надбанням усього українського народу. Не зважаючи на складнощі, ми тримаємось обраного нами курсу – жити і чесно працювати в рідній Україні. Ми хочемо робити нашу державу кращою на благо земляків. Переконаний, українці мають право повноцінно користуватися дарами щедрої природи України і споживати натуральну, смачну і корисну для здоров‘я молочну продукцію, — генеральний директор ТОВ «Лубенський молочний завод» Володимир Дорош.

Довідково: «Лубенський молочний завод» — одне з найбільших харчових підприємств України. Будівництво молокозаводу розпочалося ще в 1937 році.

Протягом майже 80-річного досвіду діяльності підприємство використовує традиційні канони харчового виробництва: смак, якість, натуральність. Локація потужностей заводу – місто Лубни. Асортимент товарів підприємства налічує понад 200 позицій.

Прес-служба Полтавської ОДА
Поділіться з друзями:   

Останні новини