Архів

Друк

Полтавські поліцейські вилучили понад 500 пляшок фальсифікованих елітних алкогольних напоїв

Як повідомив заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Чиж, учора працівники слідчого управління спільно з карним розшуком та прокуратурою області провели низку обшуків, у тому числі в орендованому гаражному приміщенні, що використовувалося для зберігання «елітного» фальсифікату.

Зі «схову» вилучено понад 500 пляшок різного об'єму безакцизних алкогольних напоїв, які фактично являються підробкою відомої торгової марки.

Сергій Чиж зазначив: «До незаконної діяльності причетне подружжя полтавців: 27-річний чоловік і 26-річна жінка. Вони розміщали інформацію про продаж елітного алкоголю на кількох сайтах. Замовлення на продукцію приймали за телефонними номерами різних мобільних операторів, вказаними в оголошенні. Після оформлення «заявки», надсилали клієнтові номер банківської картки, на яку останній переказував відповідну суму коштів».

На даний час триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за фактом шахрайства, вчиненого шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки (ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України).

За даними слідчого управління, в рамках кримінального провадження обшуки були проведені в кількох областях України.

Сергій Чиж відзначив вагому роль офіційного представника компанії, під маркою якої через Інтернет реалізовували контрафакт. «Ми вдячні активній підтримці фахівців компанії, які надали підтримку у викритті незаконної діяльності».

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини