Архів

Друк

Полтавські поліцейські склали протокол на сп'янілу матір 1,5-річної дитини, яку городяни знайшли на землі, посеред вулиці

Жителі міста побачили жінку у стані алкогольного сп’яніння, поруч з якою у візочку знаходився 1,5-річний хлопчик, і повідомили в поліцію.

На місце негайно виїхала патрульна поліція, швидка, працівники відділу ювенальної превенції поліції області та служби у справах дітей Подільського району. Пересвідчившись, що життю і здоров’ю дитини ніщо не загрожує, її передали батькові.

Як пояснив працівник відділу ювенальної превенції Главку поліції Полтавщини Дмитро Добряк, 41-річна жінка не вперше підпадає під адміністративну відповідальність за невиконання батьківських обов’язків. Уже двічі була позбавлена батьківських прав на старших дітей 13-ти і 18-ти років.

За інформацією поліцейського, родина перебуває на обліку служби у справах дітей як така, що опинилася в складних життєвих обставинах. Наразі відносно порушниці складено матеріал про адміністративну відповідальність за ст. 184 (Невиконання батьками обов’язків по вихованню дитини) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини