Архів

Друк

До лікарень та дитячих садочків Полтави повертається тепло

Полтава стоїть на порозі опалювального сезону, адже ранки стають усе прохолоднішими, хоча вдень іще доволі тепло.

Провісниками масового ввімкнення котелень, як завжди, є заклади соціальної сфери, котрі традиційно отримують тепло першими.

Відучора до дитячих садочків та лікарень, де наявна така технічна можливість, почало надходити перше цієї осені тепло. Так, на сьогодні затишніше вже стало в 94% дошкільних навчальних закладів і 40% лікувальних установ. Приводом для ввімкнення опалення став лист від виконавчого комітету Полтавської міської ради з проханням розпочати опалювальний сезон 2017-2018 років в об’єктах соціально-культурного призначення.

Фактично цей процес стартував іще минулого тижня, коли до підприємства почали надходити поодинокі звернення про дострокове ввімкнення опалення. Тож першими цієї осені тепло отримали три полтавські лікарні: Територіальне медичне об’єднання МВС України в Полтавській області по вул. С. Петлюри, 64; обласний протитуберкульозний диспансер по вул. Короленка, 3 та інфекційна лікарня по Першотравневому проспекту, 22.

Щодо шкіл нашого міста, то поки що температурний режим у навчальних класах дозволяє більшості з них не поспішати вмикати опалення. Проте до освітніх закладів із цілодобовим перебуванням вихованців тепло вже надійшло.

Стосовно ж житлового фонду, то на сьогодні звернень від полтавців щодо необхідності ввімкнення опалення підприємство практично не отримує. Нагадаємо, що рішення про початок опалювального сезону ухвалюють органи місцевого самоврядування, коли середньодобова температура зовнішнього повітря протягом трьох днів поспіль не перевищує +8°С. Аналіз погодних умов кількох останніх днів свідчить, що середньодобова температура не опускалася нижче за +10°С. Тож підстави для розгляду питання про ввімкнення опалення у житлових будинках міста відсутні.

Цими останніми погожими днями підприємство звертається до своїх споживачів: подбайте про те, щоб з увімкненням опалення тепло залишалося в ваших оселях, перевірте підвальні та горішні приміщення будинків, пересвідчіться, що внутрішньобудинкові мережі здатні без втрат донести тепло до ваших квартир.

Прес-служба ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО»
Поділіться з друзями:   

Останні новини