Архів

Друк

Полтавські поліцейські знайшли зниклу дитину у лісі

У неділю патрульні поліцейські та працівники ювенальної превенції відділення поліції № 1 міста Полтава шукали п’ятирічного хлопчика, який зник із дитячого майданчика біля одного з будинків по вулиці Курчатова.

49-річна мати випустила дитину одну погуляти, а сама наглядала за ним із вікна квартири на першому поверсі.

Самостійні пошуки хлопчика матір’ю результату не принесли, тому жінка звернулась за допомогою до поліції. Близько години поліцейські «прочісували» прилеглу територію і знайшли перелякану дитину у Гришкіному лісі, який знаходиться неподалік.

«У неділю п’ятирічна дівчинка тривалий час гралась на майданчику без догляду батьків і біля одного з будинків по вулиці Пушкіна, - розповів начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Уникнути подібної ситуації тут вдалось завдяки свідомим мешканцям будинку, які, спостерігаючи тривалий час за дитиною, повідомили про це до поліції».

В обох випадках з батьками, які залишили малолітніх дітей без нагляду, працівниками поліції були проведені профілактичні бесіди. Крім цього, відносно батьків дитини, які проживають по вулиці Курчатова, працівниками ювенальної превенції відділення поліції № 1 міста Полтава буде складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей).

Поділіться з друзями:   

Останні новини