Архів

Друк

Зі сторони Полтави розпочато ремонт дороги М-22 Полтава-Кременчук

Міжнародна автомобільна дорога М-22 Полтава-Олександрія з'єднує Полтавську і Кіровоградську області та великі промислові міста Кременчук та Горішні Плавні з іншими населеними пунктами та промисловими регіонами.

2016 та 2017 року тут проводяться капітальні та поточні ремонти. Днями дорожники розпочали ремонтувати ділянку з 6 по 32 кілометри.

Протяжність автодороги Полтава-Олексадрія в межах Полтавської області, що знаходиться на балансі Служби автодоріг, складає 111,2 км. У 2016 році за рахунок проведення капітального та поточного середнього ремонту було відкрито рух на ділянках загальною протяжністю 23,4 км у Кобеляцькому та Козельщинському районах. Цього року роботи продовжуються.

- Підрядна організація ТОВ «Ростдострой» наразі завершує роботи 2016 року та проводить ремонти на нових ділянках автомобільної дороги з 32 по 92 км. Дорожники застосовують метод холодного ресайклінгу. Лише після цього влаштувуємо двошарове асфальтобетонне покриття та верхній шар покриття із ЩМА (щебенево-мастикового асфальтобетону), - розповідає начальник Служби автодоріг В.Трояновський.

Днями підрядник розпочав роботи і на новій ділянці: з 6 по 32 км. Нині тут проводиться спушування покриття, далі буде здійснена регенерація за допомогою спецтехніки.

Роботи з ремонту дороги М-22 проводяться як за кошти державного бюджету, так і на умовах співфінансування з обласного бюджету.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини