Архів

Друк

Із засідання виконавчого комітету: про виділення коштів

4 жовтня міський голова Олександр Мамай провів чергове засідання виконкому, під час якого розглянули та затвердили низку важливих для життєдіяльності міста рішень.

Зокрема такі, що стосуються надання матеріальної допомоги, встановлення меморіальних дошок, надання нових адрес земельним ділянкам, підтримки високого рівня бюджетної забезпеченості та наповнення міського бюджету.

Так, на виконання програми соціального забезпечення "Турбота" на 2017 рік, було ухвалене рішення "Про виділення коштів".

Відповідно до нього, 72 тисячі 500 гривень матеріальної допомоги отримають мешканці міста за особистими зверненнями. Також, одноразову матеріальну допомогу за зверненнями отримають десять учасників АТО по 1 тисячі гривень кожний.

З нагоди Дня працівника освіти, по 600 гривень матеріальної допомоги спрямовано працівникам освітньої галузі. Загальна сума видатків складає 1 мільйон 913 тисяч 400 гривень.

Матеріальну допомогу у розмірі 6 тисяч гривень отримає член сім’ї загиблого ветерана АТО - по 3 тисячі гривень за ІІІ та ІV квартал відповідно.

10 тисяч гривень матеріальної допомоги отримають п'ять родин, в яких померли воїн-інтернаціоналіст та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії по 2 тисячі гривень кожна родина.

Окрім цього, відповідно до рішення, буде профінансовано громадські організації:

  • Полтавську обласну організацію УТОС на загальну суму 120 тисяч гривень, за рахунок коштів, передбачених на фінансову підтримку громадських організацій, які опікуються проблемами інвалідів та сприяють вирішенню соціально-важливих загальноміських проблем;
  • БО «СВІТЛО НАДІЇ» на загальну суму 70 тисяч гривень за рахунок коштів, передбачених на фінансування оплачуваних громадських робіт для безробітних.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини