Архів

Друк

"Поліція відреагує на всі спроби рейдерського захоплення землі" - Денис Захарченко

Про це сьогодні заступник начальника поліції Полтавської області повідомив під час засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів в Полтавській обласній державній адміністрації.

Заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова повідомила, що завдяки спільній роботі правоохоронних органів та штабу захисту аграрного бізнесу від рейдерів вдалося запобігти десяткам рейдерських захоплень, і це лише за перший місяць роботи. Всі непорозуміння вирішуються виключно в межах законодавства. Проти рейдерів уже відкрито 11 кримінальних проваджень.

Підтримав заступника Міністра юстиції Денис Захарченко, який вкотре наголосив, що боротьба з рейдерством – один із пріоритетних напрямів діяльності правоохоронних органів, визначених керівництвом держави.

- Поліція принципово та жорстко реагуватиме на всі спроби рейдерського захоплення землі, а причетні до цього особи понесуть покарання відповідно до чинного законодавства.

Також на засіданні обговорили результати діяльності оперативного штабу та роботу мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини