Архів

Друк

Полтавщину з візитом ввічливості відвідала Рада Директорів Європейського Банку Реконструкції та Розвитку

Учора в приміщенні Полтавської ОДА відбулася зустріч керівництва області з делегацією Ради Директорів ЄБРР у понад двадцяти країнах.

Україна, Швейцарія, Ліхтенштейн, Туркменістан, Сербія, Чорногорія, Молдова, Узбекистан, Велика Британія, Швеція, Ісландія, Естонія, Польща, Болгарія, Албаніія, Португалія, Греція, Японія, Канада, Марокоо, Йорданія, Туніс, Італія, Німеччина, Фінляндія, Норвегія, Латвія, країни східної Європи та Кавказу — перелік країн, за діяльність ЄБРР в яких відповідають поважні учасники делегації.

В першу чергу, мета зустрічі — познайомитися і, звісно, більше дізнатися про стан справ у нашій області.

Обговорили результати співпраці та плани на майбутнє. Відзначили досягнення Полтавщини в процесах реформування, успіхи в темпах розбудови економіки, її перспективи та потенціал її сільськогосподарських, нафтогазових і машинобудівних підприємств.

Щодо оцінки співпраці ЄБРР з підприємствами Полтавщини дотепер сказали наступне:

— Полтавський регіон викликає у нас особливу зацікавленість через його високий агропромисловий потенціал та через можливість надання підтримки малому та середньому бізнесу. Великий потенціал, який треба розвивати, — говорить Директор ЄБРР в Україні Шевки Аджунер. — Безперечно, мова йде про сприятливий бізнес-клімат Полтавського регіону, який допомагає в цьому розвитку.

ЄБРР працює з усіма без винятку секторами промисловості, які вважає цікавими й переспективними — агробізнес, ІТ-індустрія, енергетика, муніципальна інфраструктура тощо. На сьогодні значна кількість потужних підприємств області мають погоджені кредитні лінії від ЄБРР на модернізацію та розширення виробництва.

— Ми відкриті для проектів, і в нас є гроші, — жартуючи, повторював гасло директор ЄБРР у країнах східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж

Директор Департаменту економрозвитку Полтавської ОДА Інни Іщенко передала запрошення від голови Полтавської ОДА Валеря Головка на Міжнародний економічний Форум Директору ЄБРР в Україні Шевки Аджунер, який висловив готовність приїхати, щоб ще раз передати свій меседж:

— Ми готові співпрацювати з представниками всіх галузей промисловості. І, як вже зазначили під час зустрічі, чекаємо на гарні пропозиції та готові їх підтримати.

Нагадаємо: Міжнародний економічний форум «Полтавщина: створюємо разом нові можливості» відбудеться 17 жовтня у приміщенні Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій спільно з міськвиконкомами та райдержадміністраціями опрацював потреби в залученні кредитних ресурсів для реалізації проектів, виявивши з них ті, які можна реалізувати за рахунок кредитних програм ЄБРР.

— Загалом, у нас гарний досвід у співпраці з ЄБРР. Це відкриті кредитні лінії для Агрохолдингу «Астарта», ТОВ «Глобином’ясо», ПП «Надєжда», ТОВ «Нібулон», Агрохолдинг IMC , які мають виробничі потужності на території регіону. І ми розраховуємо на подальшу співпрацю. Директор ЄБРР в Україні пан Шевки Аджунер пообіцяв завітати на Форум, тож, домовилися зустрітися 17 жовтня, — розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини