Архів

Друк

Поліцейські та залізничники виявили осіб, які займались пошкодженнями залізничних колій

Двох мешканців міста Полтава 1972 та 1973 років народження, затримали «на гарячому», коли вони намагались пошкодити черговий проміжок залізничної колії.

Чоловіки знімали із під’їзної залізничної колії, яка знаходиться в межах мікрорайону Юрівка, металеві підкладки і костилі, та згодом здавали їх на металобрухт.

«Протягом декількох днів зловмисники встигли зняти більше ста підкладок із залізничної колій, що за висновком залізничників могло спричинити тяжкі наслідки у вигляді сходження тепловозів та вагонів з рейок, - зазначив начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Зважаючи на це, слідчими розпочато кримінальне провадження не лише за крадіжку майна, але й за статтею 277 Кримінального кодексу України – це пошкодження шляхів сполучення, що могло спричинити аварію поїзда».

Усе викрадене майно працівниками поліції було вилучено на підприємстві, яке займається прийомом брухту металу, та повернено залізничникам. Зловмисникам, які раніше вже неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності, за скоєне загрожує покарання аж до позбавлення волі на строк до трьох років.

Поділіться з друзями:   

Останні новини