Архів

Друк

Відносно матері врятованого під час пожежі у Полтаві хлопчика складено адміністративний матеріал

Відносно матері 5-річної дитини, яку вчора з «вогневого полону» врятували працівники Головного управління ДСНС Полтавщини, поліція склала матеріал про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, інформація про пожежу у багатоквартирному будинку по вул. Героїв Сталінграду, надійшла 25 вересня, близько 10:00. На місце події негайно прибули рятувальники і патрульна поліція.

Відомо, що на лінію «101» зателефонувала сусідка з верхнього поверху, яка відчула запах диму. У повідомленні жінка наголосила, що у квартирі плаче дитина.

Аби потрапити до задимленого приміщення, рятувальникам довелося зрізати дверні петлі. «Визволеного» з палаючої квартири хлопчика «вогнеборці» передали патрульним, які, у свою чергу, супроводили постраждалого до лікарні та встановили особу його матері.

На даний час хлопчик перебуває в реанімаційному відділенні. За попередніми даними, хлопчик перебував удома сам. Під час пожежі його 33-річна матір перебувала у лікарні зі старшою донькою.

Стосовно жінки складено протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей). Працівники сектору ювенальної превенції Полтавського відділу поліції здійснюють перевірку обставин події.

Поділіться з друзями:   

Останні новини