Архів

Друк

Полтавці поклали квіти до Меморіалу Солдатської Слави

23 вересня з нагоди відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з Полтави до Меморіалу Солдатської Слави лягли квіти.

Аби вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя за своє місто, за вільне майбутнє прийдешніх поколінь біля Вічного вогню зібралися сотні полтавців. Серед них представники міської та обласної влади, депутати місцевих рад, ветеранські організації, представники трудових колективів, учні та студенти навчальних закладів, представники громадських організацій та політичних партій, духовенство.

 

У День міста вшанував усіх визволителів Полтави міський голова Олександр Мамай:

- Я народився в цьому місті, усе своє життя тут проживаю, люблю його. У день визволення Полтави, на цю славетну площу, аби вшанувати тих, хто виборов для нас мир, ще з дитинства мене водили батьки. Сьогодні я також бачу багато молодих облич. Це означає, що пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир та свободу, продовжує жити!

Не з чуток про страшну силу війни знає Леонід Солодовник. Сьогодні ветеран прийшов, аби вшанувати своїх бойових товаришів:

- Я війну відчув на собі і ці часи ніколи не забудуться. Хто знає, що таке війна, той розуміє: потрібно все робити для того, аби її не було!

Усі присутні схилили голови у скорботі за тими, хто не повернувся з поля бою та тими, кого не стало у післявоєнні роки, та вшанували героїв-визволителів хвилиною мовчання.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини