Архів

Друк

Із засідання виконкому: про виділення коштів

22 вересня міський голова Олександр Мамай провів чергове засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто та затверджено низку важливих для життєдіяльності міста рішень.

Серед них такі, що стосуються відшкодування коштів з міського бюджету, припинення руху транспортних засобів, організації будівництва та інші.

Зокрема, на виконання Програми соціального захисту “Турбота”, виконком ухвалив рішення “Про виділення коштів”.

Відповідно до нього, 234 тисячі 100 гривень спрямовано на виплату матеріальної допомоги мешканцям міста за особистими зверненнями.

Також, даним рішенням передбачено фінансову підтримку громадських організацій. Зокрема:

  • Всеукраїнській спілці учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій спрямовано коштів на загальну суму 1 мільйон гривень, відповідно до наданої заявки на фінансування та зареєстрованих фінансових зобов'язань;

  • громадській організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» - 385 тисяч 240 гривень для організації літнього оздоровлення дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства віком до 35 років із одним супроводжуючим;

Одноразову матеріальну допомогу отримають одинадцять учасників бойових дій та інваліди війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО по 1 тисячі гривень кожний, на загальну суму 11 тисяч гривень.

Також, до Дня працівника освіти, Всесвітнього дня пошти, Дня фізичної культури і спорту по 600 гривень буде спрямовано особам, що працюють у закладах, установах, громадських та інших організаціях вищезазначених галузей. Загальна сума видатків складає 6 мільйонів 309 тисяч гривень.

З вересня по грудень 2017 року щомісячно кошти перераховуватимуться:

  • одному з батьків (опікунів) дитини-інваліда для забезпечення її підгузками по 630 гривень (за зверненнями батьків (опікунів). Загальна сума видатків — 2 тисячі 520 гривень;

  • особам з трансплантованими органами для придбання лікарських засобів імуносупресивної дії, які перешкоджають відторгненню органів після пересадки на загальну суму 137 тисяч 600 гривень.

Окрім цього, по 20 тисяч гривень матеріальної допомоги спрямовано двом батькам (опікунам) на лікування дітей з онкологічною патологією та захворюваннями, що потребують постійного вартісного медикаментозного лікування (за зверненнями).

10 тисяч гривень матеріальної допомоги виділено на поховання учасника бойових дій, який захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в АТО.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини