Архів

Друк

В селищі Чутове дорожники встановили світлофор, обладнаний відповідно до міжнародних стандартів

Службою автомобільних доріг Полтавщини на дорогах регіону впроваджуються заходи з безпеки руху. Одне з останніх інженерних рішень – світлофорний об’єкт жовтого миготіння, встановлений в смт.Чутове.

Тут розташоване місце концентрації ДТП, пов’язане з підвищеною аварійністю на пішохідних переходах.

Державним підприємством «Державний дорожнiй науково-дослiдний iнститут iменi М.П.Шульгiна» та Службою автомобільних доріг у Полтавській області виявляються місця концентрації дорожньо-транспортних пригод. Одне з таких, пов’язаних з аварійністю на пішохідних переходів, розташоване в селищі Чутове, поблизу автостанції.

- Це єдине місце в Полтавській області, де аварійність на переходах перевищує допустимі параметри. Для зменшення кількості ДТП, ми влаштували світлофорний об’єкт жовтого миготіння. Плюс встановлені попереджувальні знаки та нанесена дорожня розмітка, - розповідає начальник Служби автомобільних доріг Володимир Трояновський.

Його облаштували відповідно до міжнародних стандартів. В темний час доби перехід підсвічується ліхтарями. Живиться об'єкт завдяки сонячним панелям. Зона видимості переходу підвищилася зі 150 до 900 метрів. Аналогічні об'єкти вже встановлено в ряді населених пунктів Полтавщини: в Лубнах, Абазівці, Супрунівці. Вони розташовані вздовж дороги міжнародного значення Київ-Харків, якою щоденно проїжджає майже 15 тисяч автомобілів.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини