Архів

Друк

Підготовку до арт-проекту “Парад “Полтава вишивана” обговорили на спеціальній нараді

В парку культури та відпочинку “Перемога” відбулася нарада з питань підготовки до проведення арт-проекту “Парад “Полтава вишивана”, яку провела заступник міського голови Світлана Тарашевська.

Участь в нараді взяли начальники управлінь та відділів міськвиконкому, представники районних у м. Полтава, вишів, комунальних підприємств, патрульної поліції та управління МНС у Полтавській області.

Світлана Тарашевська зазначила, що цьогоріч фестиваль готується прийняти близько 10 тисяч гостей:

- У 2016 році арт-проект “Полтава-вишивана” відвідали близько 7 тисяч полтавців та гостей міста. З кожним роком популярність заходу зростає. Ми очікуємо, що цьогорічний фестиваль відвідають близько 10 тисяч людей. Тим більше, що після святкової ходи відбудеться масштабне народне гуляння з нагоди Дня міста.

Світлана Тарашевська зазначила, що цьогоріч арт-проект дивуватиме своєю різноманітністю. Так, на полтавців чекатимуть фестиваль полтавської кухні, свято морозива, фестиваль народної творчості, Poltava Holi Fest та багато іншого. Відтак, під час наради обговорили місця розташування усіх локацій.

- Територія парку розбита на зони — ігрова, концертна, виставкова, територія фестивалю полтавської кухні та майстер-класів. Працюватимуть палатки закладів громадського харчування із стравами української кухні. Вкрай важливо, щоб всі вони були готові прийняти велику кількість гостей, - підкреслила Світлана Тарашевська.

До приготування традиційних полтавських страв долучаються студенти полтавських технікумів та коледжів. Буде сформовано 3 команди навчальних закладів для проведення змагань з приготування борщу.

Під час зібрання обговорили питання благоустрою території, де буде проходити свято. Роботи по впорядкування парку вже тривають. Сьогодні ж, 19 вересня, проведуть масштабну толоку за участю працівників установ та організацій міського підпорядкування. У день фестивалю у парку встановлять додаткові урни та контейнери для сміття.

Особливу увагу під час свята буде приділено безпеці полтавців. Тож, під час свята впродовж усієї ходи від Білої Альтанки до парку “Перемога”, і увесь день на святі чергуватимуть поліцейські та рятувальники, буде задіяна спецтехніка

Окреме доручення — інформування населення про обмеження руху під час проведення арт-проекту. Так, 24 вересня з 12 до 13 години припинеться рух транспортних засобів по маршруту руху святкової ходи «Полтава вишивана»: Біла Альтанка — Соборний майдан — вул. Соборності — вул. Конституції — Першотравневий проспект — Парк культури та відпочинку «Перемога», враховуючи перехрестя вулиці Конституції з вулицею Небесної Сотні та перехрестя вулиці Шевченка з вулицею Садовою.

- Відповідну інформацію необхідно розмістити у ЗМІ. А також попередити транспортні підприємства, які здійснюють перевезення пасажирів на зазначеному маршруті, - зазначила заступник міського голови Світлана Тарашевська.

Нагадаємо, збір учасників арт-проекту “Парад “Полтава вишивана” відбудеться 24 вересня об 11:30 на Соборному майдані.

Теги:
Поділіться з друзями:   

Останні новини