Архів

Друк

Оперативний штаб протидії аграрному рейдерству в дії

12 вересня 2017 року під головуванням заступника голови штабу – начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олега ТИМЧЕНКА відбулося чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області.

Олег ТИМЧЕНКО повідомив, що за період діяльності оперативного штабу на телефони «гарячих ліній» надійшло 11дзвінків, два з яких стосувалися рейдерства. Також, до оперативного штабу надійшло 8 письмових звернень.

За результатом розгляду звернень на засіданні оперативного штабу підготовлено та направлено до прокуратури Полтавської області, Головного управління Національної поліції у Полтавській області та Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області 6 листів щодо проведення відповідними органами перевірок за фактами звернень про самовільне захоплення земельних ділянок. На даний час перевірки тривають.

Зауважив, що важливим напрямком діяльності оперативних штабів є робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, які здійснюють виїзди у населені пункти та надають їх жителям юридичні консультації. Інформував, що станом на сьогодні мобільними точками доступу до системи безоплатної правової допомоги здійснено 12 виїздів до районних центрів Полтавської області, де надано юридичну консультацію більше, як 20 громадянам. Заявнику, який звернувся під час роботи мобільної точки у м. Горішні Плавні надано кваліфіковану правову допомогу щодо оскарження рішень державного реєстратора до Міністерства юстиції України. А звернення, що надійшли під час роботи мобільних точок у м. Машівка та м. Лохвиця вже розглянуті на засіданні оперативного штабу 12.09.2017.

Олег ТИМЧЕНКО наголосив, що комплексний підхід до проблем аграріїв, який використовується під час роботи оперативних штабів, за рахунок співпраці представників різних органів державної влади, допомагає швидко та на належному рівні реагувати на випадки рейдерства. Відповідне свідчить про ефективність роботи оперативного штабу.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини