Архів

Друк

"Кожен поліцейський Полтавщини повинен працювати з максимальною віддачею" - Олег Бех

Начальник поліції Полтавщини Олег Бех провів чергову відеоселекторну нараду з керівниками структурних та територіальних підрозділів поліції області.

На початку наради генерал вручив подяку від міського голови Олені Демяник – начальнику відділу психологічного забезпечення Управління кадрового забезпечення поліції Полтавщини. Капітан поліції безпосередньо займається психологічною реабілітацією поліцейських, які виконували свої обов’язки у зоні проведення АТО.

На зібранні учасники обговорили стан криміногенної обстановки в області. Олег Бех акцентував увагу присутніх на виявленні та вилученні з нелегального обігу зброї та вибухових речовин, активізації превентивної роботи серед молоді, а також протидії вуличній злочинності.

«Ми не повинні забувати, що служимо інтересам наших громадян та державі, - зазначив керівник поліції Полтавщини Олег Бех. - У такий складний для країни час поліція має працювати з максимальною віддачею, якісно та професійно. Зі свого боку ми будемо підтримувати тих поліцейських, які розуміють всі ризики та відповідально ставляться до виконання обов’язків. А тим, хто свою роботу виконує неякісно – надамо принципову оцінку».

За результатами наради прийнято рішення щодо з’ясування доцільності перебування у займаних посадах чотирьох керівників секторів реагування патрульної поліції Полтавщини.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини