Архів

Друк

Жителям Подільського району м. Полтави - про проект «Я МАЮ ПРАВО!»

Жителям Подільського району м. Полтави -  про проект «Я МАЮ ПРАВО!».

11 вересня 2017 року в рамках загальнонаціонального проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та роботи мобільної точки доступу до системи безоплатної правової допомоги начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег ТИМЧЕНКО, його перший заступник Дар’я БРИНДАК та заступник з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Людмила ГРИГОР’ЄВА разом з працівниками Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти і відділу з питань банкрутства провели вуличне інформування населення Подільського району м. Полтави щодо прав у різних сферах життя та, в разі необхідності, їх захисту, можливостей отримати безоплатну первинну правову допомогу в громадській приймальні Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, а безоплатної вторинної правової допомоги - в Першому та Другому полтавських місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

До роботи мобільної точки долучився голова Подільської районної у м. Полтаві ради Вадим ДРОБІТЬКО.

Окремі громадяни, користуючись нагодою, задавали питання з правової тематики та отримували кваліфіковану юридичну консультацію. Всіх учасників заходу проінформовано про функціонування всеукраїнського проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

Крім того, працівники обласної юстиції розповсюдили інформаційні матеріали, розроблені Міністерством юстиції України та Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини