Архів

Друк

Із засідання виконкому: про тимчасове припинення руху транспортних засобів

У зв’язку з проведенням 23 вересня 2017 року заходів із відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтави та Дня міста, буде тимчасово припинено рух транспортних засобів з 8:30 до 10:00 на ділянці вулиці Європейській, від вулиці Героїв-чорнобильців до перехрестя з вулицями Раїси Кириченко і Кагамлика.

Об’їзд транспорту на цей час здійснюватиметься вулицями Пушкіна, Шевченка, Сінною, Раїси Кириченко і прилеглими до них.

Також, у звязку з виконанням робіт по ремонту асфальтобетонного покриття на вул. Європейській (на ділянці від перехрестя з вул. Небесної Сотні до перехрестя з вул. П. Орлика) та вул. В. Чорновола (на ділянці від перехрестя з вул. Шевченка до перехрестя з вул. Пушкіна), на зазначеному відрізку тимчасово перекрито рух транспортних засобів та пішоходів.

На місці проведення робіт будуть встановлені дорожні знаки, забезпечено об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів, згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою з управлінням патрульної поліції в м. Полтава Департаменту патрульної поліції Національної поліції України. Відповідні рішення були затверджені під час засідання виконавчого комітету 6 вересня.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини