Архів

Друк

Дорожники продовжують ремонтувати дорогу на Кременчук

Поточний та капітальний ремонти на автодорозі Полтава-Олександрія тривають вже другий рік поспіль. Під час виконання робіт застосовують технологію холодного ресайклінгу. Бригади підрядника працюють одразу на декількох ділянках автодороги.

На автодорозі М-22 Полтава-Олександрія під час ремонтів застосовуються сучасні технології. Одна з них - холодний ресайклінг. За допомогою спецтехніки знімається пошкоджені частини дорожнього покриття, проводиться механічна переробка та заміна старого покриття із додаванням додаткових сумішей для відновлення його властивостей. Далі укладається декілька шарів асфальтобетону.

У 2017 році на дорозі Полтава-Олександрія було заплановано провести поточний середній ремонт з 32 по 48 кілометри та ремонт окремих ділянок з 48 по 92 км. Днями відбувся черговий тендер на додаткові ділянки.

- 4 вересня відбувся аукціон в системі Prozorro, де визначали претендентів на поточний середній ремонт автодороги М-22 Полтава-Олександрія. Перемогу за результатами торгів здобуло ТОВ «Ростдорстрой». Ця компанія буде виконувати роботи з 6 по 32 км окремими ділянками, - пояснює заступник начальника Служби автодоріг Михайло Суржко.

Автодорога М-22 Полтава-Олександрія збудована в 60-х роках ХХ ст. За цей час жодного разу не проводилися капітальні ремонти – лише ямкові.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Останні новини