Архів

Друк

Близько 300 дітей пільгових категорій отримали шкільне приладдя в рамках благодійної акції “Школярик”

4 вересня, з нагоди початку навчального року, відбулася щорічна благодійна акція для дітей пільгових категорій “Школярик”.

Традиційно, на захід запросили дітей з багатодітних родин, дітей з родин, що переміщені з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО, дітей загиблих під час виконання службових обов’язків та родин учасників бойових дій, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

Особисто привітав маленьких полтавців з початком нового навчального року міський голова Олександр Мамай. Він зазначив - підтримка сімей із соціально вразливих груп — обов'язок міської влади:

- У Полтаві нараховується близько 900 багатодітних сімей. Ми прекрасно розуміємо, що для того, щоб виховати дитину, потрібні неабиякі зусилля, зокрема, фінансові. Тому, міська влада не залишається осторонь, коли мова йде про дітей пільгових категорій. Саме для цього і влаштовуємо подібні акції. Адже забезпечення дітей шкільним приладдям, нехай і невеличка, але допомога.

Так, під час заходу близько 300 запрошених дітей отримали набори канцелярських товарів для навчання. На ці цілі з міського бюджету цьогоріч було спрямовано понад 40 тисяч гривень.

Приладдя, яке знадобиться під час навчального процесу отримали і діти Марини Федоренко. Жінка розповіла — в їхній сім'ї їх виховується шестеро:

- Найменшій донечці 4 місяці, а найстаршому сину — вже 15 років. Звичайно, виховувати дітей — це величезна відповідальність. Подекуди важко, - зізнається жінка, - але діти — це неабияке щастя. Найголовніша складність, звичайно, фінансова. Тому, що не завжди виходить придбати те, що хочуть діти, у зв'язку з цінами. Міська влада, безперечно, допомагає. Навіть отакі заходи та подарунки, як сьогодні, - це вже допомога сімейному бюджету.

А от Олександра Бакай привела на свято двох онучок — Віру та Надію:

- Дівчата дуже люблять навчатися. Багато малюють, пишуть... Мама тільки і встигає купувати альбоми, зошити, ручки. Звичайно, дуже приємно, що влада турбується про дітей.

Підтримка дітей пільгових категорій надається міською владою системно. Так, щороку організовуються привітання з нагоди Великодніх, новорічних та різдвяних свят. Опікується міська влада і оздоровленням дітей пільгових категорій. Нагадаємо, у 2017 році на проведення оздоровчої кампанії з міського бюджету виділено 23 млн. 577 тис. 300 грн., що у 1,5 рази в порівнянні з 2016 роком. За ці кошти оздоровчими послугами охоплено близько шести тисяч дітей різних пільгових категорій.

Також виділені кошти в сумі 5 млн. грн., які спрямовані на закупівлю путівок до таборів Полтавської області. Завдяки цьому понад 800 дітей пільгових категорій скористалися оздоровчими та відпочинковими послугами.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини