Архів

Друк

На Полтавщині модернізують об’єкти інфраструктури, заклади освіти та медицини

У серпні 2017 року Департаментом державної архітектурно-будівельної інспекції в Полтавській області зареєстровано 470 дозвільних документів.

З них – 261 повідомлення та 51 дозвіл про початок будівельних робіт, 143 декларації та 15 сертифікатів про готовність об’єкта до експлуатації.

Зокрема, в регіоні здійснюється модернізація важливих інфраструктурних об’єктів, закладів освіти та охорони здоров’я, мистецьких установ. У селі Жабки Лохвицького району розпочато реконструкцію вуличного освітлення з використанням інноваційних технологій. Нові світильники працюватимуть від енергії сонця. А у селі Михнівці Лубенського району стартувало будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям по вулиці Учительській, 5-а.

У той же час, у місті Глобине відбувається реконструкція даху хірургічного корпусу Центральної районної лікарні, у місті Миргород – капітальний ремонт публічної бібліотеки для дорослих ім. Д. Гурамішвілі, а в смт. Диканька – оновлення системи опалення картинної галереї ім. М. К. Башкирцевої Диканського історико-краєзнавчого музею ім. Д. М. Гармаша.

Крім того, за останній місяць на Полтавщині завершено реконструкцію та прийнято в експлуатацію систему водопостачання в селі Попівка Миргородського району. Водогін замінено на вулицях Сенчанська, Токаревских, Діброва, Миргородська, Миру, Пушкіна та провулках Круглий і Кооперативний.

Подарунком до нового навчального року для малюків Поліського району міста Полтави стало відкриття капітально відремонтованого та з новими вікнами дитячого садочку комбінованого типу №6 «Чебурашка» по вулиці Миру, 8.

Прес-служба ДАБІ України

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини