Архів

Друк

У Службі автодоріг готуються до будівництва розв’язки в різних рівнях та бетонної дороги на перехресті доріг поблизу с. Бутенки

Керівництво Служби автодоріг Полтавщини разом з підрядниками та проектувальниками обговорили питання, пов’язані з реалізацією державного інвестиційного проекту по розвитку автодороги Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.

В рамках проекту заплановане будівництво обходів 5 населених пунктів, транспортних розв’язок та шляхопроводу.

Дорожники розпочали підготовчу роботу з будівництва розв’язки та шляхопроводу на автодорогах Полтава-Олександрія та Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. В рамках державного інвестиційного проекту заплановано будівництво автошляху з цементобетону.

- Згідно наявної проектно-кошторисної документації, дорога буде проходити від Решетилівки до Дніпропетровської області. Нову дорогу заплановано побудувати протяжністю майже 80 кілометрів. Це буде одна з перших «бетонок» збудованих в Україні, - розповідає начальник Служби автодоріг Володимир Трояновський.

Після перемоги в аукціоні у системі «Prozorro» компанії «Ростдорстрой» та «Альтком» отримали право будувати шляхопровід через залізницю та транспортну розв’язку при реконструкції автодороги державного значення Р-52 Дніпропетровськ-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Фінансування проекту здійснюватиметься із загального фонду державного бюджету. Протяжність майбутньої дороги 137 кілометрів.

- На даний момент технічний стан дороги та її пропускна спроможність не відповідають існуючій інтенсивності руху транспорту. У зв’язку з тим, що за останні роки значно зросла кількість великовагового транспорту, кількість машин постійно збільшується. Внаслідок цього зменшується пропускна спроможність, знижується швидкість руху транспортного потоку, при цьому різко погіршуються екологічні умови, підвищується загазованість та рівень шуму, а також збільшується кількість та тяжкість ДТП, - говорить начальник Володимир Трояновський.

Разом з підрядниками, керівництвом Кобеляцького району та представниками проектних організацій безпосередньо на місці майбутнього будівництва провели робочу нараду. Обговорили питання, пов’язані із відведенням землі, оформленням необхідної документації, розміщенням мереж комунальних підприємств, будівництва тимчасового об’їзду. Робота на цій ділянці вже розпочнеться за декілька тижнів.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини