Архів

Друк

На Полтавщині порушників містобудівного законодавства оштрафовано на 4,7 млн грн

За 7 місяців 2017 року Департаментом Держархбудінспекції у Полтавській області проведено 421 перевірку будівництв. З них – 33 планових та 388 позапланових.

Під час контрольно-інспекційних заходів на об’єктах будівництва посадовими особами ДАБІ виявлено низку порушень містобудівного законодавства. Серед них найрозповсюдженіші – недотримання встановлених норм ведення виконавчої документації, недостовірні дані у дозвільних документах, а також неналежне ведення авторського і технічного нагляду.

Зокрема, встановлено факт неналежного ведення виконавчої документації під час реконструкції виробничих приміщень по вул. Маршала Бірюзова, 2 в м. Полтава, а також подання недостовірних даних у декларації про готовність до експлуатації продовольчого магазину по вул. Петровського в районі будинку 27-А в м. Кременчук. За виявлені порушення підрядника та замовника зазначених об’єктів оштрафовано на 30 тис. грн та на 60 тис. грн відповідно.

Загалом за результатами перевірок Департаментом на Полтавщині видано 107 приписів про усунення порушень, а на відповідальних осіб накладено штрафні санкції на загальну суму 4,7 млн грн. Наразі порушники містобудівного законодавства вже сплатили до держаного бюджету понад 503 тис. грн.

Прес-служба ДАБІ України

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини