Архів

Друк

До 22 вересня експертна група вивчить 92 проекти «Бюджету участі»

92 ідеї, що подали полтаців з 16 червня по 9 серпня в рамках цьогорічного проекту "Бюджет участі", експертна група вивчатиме до 22 вересня.

Основне завдання цього етапу реалізації партиципаторного бюджетування – визначити, чи відносяться подані містянами проекти до компетенції органів місцевого самоврядування Полтави.

А вже з 5 по 10 жовтня відбудеться жеребкування - визначення порядкового номера проекту в реєстрі проектів, які допускаються до голосування.

З 20 листопада до 3 грудня 2017 року відбудеться етап голосування за проекти на сайті міської ради та в пунктах голосування.

Нагадаємо, що кількість поданих у 2017 році проектів майже вдвічі перевищує минулорічну. Щодо місця реалізації поданих ідей: 22 проекти відносяться до Подільського району, 27 пропозицій стосуються Шевченківського, а 25 –Київського району міста. 18 проектів не прив'язані до конкретного району та стосуються проведення фестивалів, соціальних та просвітницьких акцій, організації збору сміття, LED-освітлення та інші.

На реалізацію проектів, які переможуть шляхом голосування у 2017 році, передбачено 5 мільйонів гривень. Кошторис великих ідей становить до одного мільйона гривень, а малих проектів — до 300 тисяч на кожен. Із поданих цьогорічних ідей 21 пропозиція велика та 71 мала.

Повний перелік проектів можна переглянути тут.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини