Архів

Друк

Оздоровчий сезон 2017 добігає кінця

В оздоровчих таборах літнього відпочинку розпочалися 4-ті зміни. За доброю традицією, на початку кожної зміни, маленьких відпочивальників вітає міський голова Олександр Мамай.

Так, очільник міста завітав в табори “Супутник” та “Сонячний” що у с. Михайлівка Диканського району, “Олімпійські надії”, що в с. Соснівка Полтавського району, “Орлятко”, що у с. Клюсівка Новосанжарського району.

На четверту зміну до “Супутника” заїхали близько 300 хлопчиків та дівчат. Загалом же цього літа в таборі оздоровили понад 1000 відпочивальників.

У 2017 році управлінню освіти на проведення літньої оздоровчої кампанії виділено понад 8,7 млн.грн., з них – 5,1 млн.грн. спрямовано на підготовку та організацію оздоровлення в закладі «Супутник».

- Діти мають відпочивати в комфортних умовах, - наголосив міський голова Олександр Мамай, - адже від їхнього відпочинку деякою мірою залежать успіхи протягом навчального року. Тож, аби діти відпочили якомога краще, робимо все необхідне для забезпечення комфорту.

У таборі замінили вікна на сучасні металопластикові в їдальні, медичному пункті, деяких спальних корпусах, відремонтували дахи корпусів, зробили біля цих корпусів навіси, замінили асфальтове покриття на бруківку, встановили нові питні фонтанчики. В середині кожного корпусу також здійснено поточні ремонти, поліпшено їхній інтер’єр. Для їдальні придбали нове кухонне обладнання, встановили сучасну вентиляційну систему.

Заїхали на 4-ту зміну і в табір “Сонячний”. Кожна зміна тут — особлива. Так, в світ пригод та розваг “Сонячного” під час 4-ї зміни зануряться 300 маленьких відпочивальників. Загалом же, протягом літнього періоду в таборі оздоровилися понад 1200 відпочивальників.

В таборі “Олімпійські надії” цьогоріч оздоровилися понад 600 майбутніх зірок спорту. Діти говорять: саме в “Олімпійських надіях” створені всі умови для того, аби відпочивати весело, яскраво і, звичайно, з користю.

Табір “Орлятко”, що в с. Клюсівка, за 4 зміни прийняв понад тисячу маленьких відпочивальників.

Традиційно, під час кожного візиту міський голова Олександр Мамай не залишає дітлахів без особливих сюрпризів. Так, усі діти, що приїхали оздоровитися до таборів мали можливість відвідати “Дитячу планету”.

Загалом, на проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року з міського бюджету було спрямовано майже 20,5 млн. грн. , що на 7 млн. більше, ніж торік.

Так, у 2016 році у таборах оздоровились 11 875 дітей пільгових категорій. Цьогоріч же оздоровчі послуги отримали понад 12 тисяч дітлахів. У пришкільних таборах за рахунок міського бюджету оздоровилися понад 1500 дітей пільгових категорій.

Поділіться з друзями:   

Останні новини