Архів

Друк

Дорожники проводять випробування мосту на дорозі Полтава-Олександрія

На автомобільній дорозі державного значення М-22 Полтава-Олександрія на замовлення Служби автомобільних доріг тривають випробування мосту через річку Кобелячок. Дослідження проводять з метою виявлення слабких місць у мостовій конструкції.

Минулого року під час ремонту дороги Полтава-Кременчук було капітально відремонтовано два мости. Один з них - на 48 км.поблизу с.Свердловське через річку Кобелячок.

- На замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області проводиться обстеження, випробування та оцінка технічного стану мосту. Для нас головне - безпека учасників дорожнього руху, відтак хочемо впевнитися, що руху транспорту по цьому мосту нічого не загрожує, - зазначає заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Науковий нагляд здійснюють фахівці київської науково-виробничої фірми «Мостопроект». Представники цієї організації вже неодноразово залучалися до подібних робіт.

- Сьогодні ми проводимо статистичні випробування фундаментів опор цього мосту. Працюємо як на проїзній частині, так і досліджуємо стан об'єкта зі сторони, яку учасники дорожнього руху не бачать. За допомогою спеціального обладнання визначаємо слабкі місця, - розповідає директор «Мостопроекту» Дмитро Каплинський.

На міст одночасно заїжджають два завантажених автомобіля. Вага одного - близько 45 тонн. На різних ділянках мосту вантажівки створюють навантаження на конструкцію. Науковці працювали впродовж трьох наїздів. За результатами досліджень будуть надані рекомендації для подальшої експлуатації цього мосту.

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини