Архів

Друк

Полтавське підприємство за незаконну врізку у водогон має сплатити 315 тис. грн.

«Українська сервісна бурова компанія-1» невідомо який час користувалася послугами водопостачання, не будучи абонентом «Полтававодоканалу».

7 серпня по вул. Заводська, 8а фахівці «Полтававодоканалу» проводили обстеження.

Під час обстеження виявилося, що ПП «Українська сервісна бурова компанія-1» підключене до мережі «Полтававодоканалу». При цьому вони не є абонентами і за воду не сплачують. Про це складено відповідний акт.

Документація у них погоджена у 2015 році. Коли вони підключені до мережі, фахівці сказати не можуть. Це може бути рік або ж і п’ять років.

За правилами, «Полтававодоканал» виставив їм нарахування згідно пропускної здатності труби — 75 мм. Тому їм виставлені претензії та рахунок на 315 тис. грн. Якщо протягом 10 днів вони не сплатять цю суму, справу передадуть до Господарського суду Полтавської області.

— Ми наполягаємо сплатити зазначену суму, — говорить начальник інспекції по контролю за водокористуванням Богдан Чупринюк.

Нагадаємо, що за результатами рейдів останніх двох місяців за незаконні врізки у водогони полтавські підприємства мають сплатити понад 800 тис. грн.

Комунальники нагадують, що будь-яке самовільне приєднання до систем підприємства — незаконне і розцінюється як крадіжка:

— Закликаємо підприємців не ухилятися від чинного законодавства. І належно оформляти підключення до мереж водопостачання та каналізації.

Прес-служба КП «Полтававодоканал»

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини