Архів

Друк

Із чергового засідання виконавчого комітету

10 серпня міський голова Олександр Мамай провів чергове засідання виконавчого комітету, під час якого було затверджено ряд рішень.

Члени виконкому розглянули питання, що стосуються підготовки закладів освіти до нового навчального року, відшкодування витрат з міського бюджету, виділення коштів, розміщення зовнішньої реклами та інше.

Так, під час засідання затвердили рішення "Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік". Відповідно до нього, відбувся перерозподіл бюджетних коштів. Зокрема, 400 тисяч гривень спрямовано для придбання інсуліну закладам охорони здоров'я, шляхом перерозподілу коштів, в межах загальних обсягів асигнувань. Дане рішення підлягає затвердженню під час сесії міської ради.

На виконання Програми соціального захисту та забезпечення "Турбота" на 2017 рік, виконавчий комітет затвердив рішення "Про виділення коштів для організації літнього оздоровлення дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства віком до 35 років із одним супроводжуючим". Відповідно до нього, громадській організації «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м. Полтави» спрямовано кошти, передбачені для організації літнього оздоровлення на загальну суму 597 тисяч гривень, з них:

  • послуги харчування - 199 тисяч гривень;
  • послуги проживання - 199 тисяч гривень;
  • транспортні послуги 199 тисяч гривень.

300 тисяч гривень субвенції з міського бюджету державному було спрямовано на виконання заходів Програми «Підтримка соціальних гарантій військовослужбовців та організація допомоги військовим частинам, іншим військовим формуванням, установам Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, підприємствам, установам, організаціям м.Полтави, залучених до питань територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та цивільного захисту на 2017-2019 роки»(зі змінами). Відповідне рішення також було ухвалено під час засідання виконкому.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини