Архів

Друк

До Полтави завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні

9 серпня секретар міської ради Оксана Деркач та заступники міського голови зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом Швеції в Україні паном Мартіном Хаґстрьомом, який прибув до Полтави з робочим візитом.

Кадровий дипломат, пан Хаґстрьом, перебуває на посаді Посла Швеції в Україні з вересня 2016 року. Свій перший візит до Полтави він здійснив в рамках ознайомчої подорожі всією країною, щоб сформувати уявлення про Україну, її традиції та економічні, соціальні, культурні особливості.

Посол зазначив, що Швеція підтримує реформи, які проходять в Україні.

- Нам необхідно знати, яким чином відбуваються зміни в вашій країні, особливо в сферах індустріалізації, енергоефективності, розвитку державних інститутів та громадянського суспільства, - розповів пан Мартін Хаґстрьом. - Ще однією метою мого візиту є сприяння шведському бізнесу в Україні. Ми маємо знати про умови його створення та перспективи розвитку.

Протягом зустрічі керівництво міста розповіли пану Послу про Полтаву, особливості її економічного розвитку, соціальний та культурний аспекти. Окрім цього обговорили питання двостороннього співробітництва.

- Практично усі напрями, які ми намагаємося розвивати в Полтаві, можуть бути підкріплені співпрацею зі Швецією, - зауважила секретар міської ради Оксана Деркач. - Це і туризм, і сприяння малому та середньому бізнесу, освіта та наука.

Підтвердив думку про співробітництво і сам пан Посол. Він зауважив: про Полтаву на його Батьківщині знають усі:

- У нас спільна історія. Це дуже гарний початок для спільних проектів, як економічних так і культурних.

Підсумовуючи зустріч, керівництво міста подякували панові Мартіну Хаґстрьому за візит та висловили щирі сподівання на подальшу співпрацю, встановлення дружніх взаємин, обмін досвідом.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини