Архів

Друк

Визначили перевізників, які будуть обслуговувати полтавські маршрути

Відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування. Очолив засідання комітету начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Юрій Сябро.

Серед членів конкурсного комітету — представники відділу з питань траспортних перевезень та зв’язку міськвиконкому, робочого органу ТОВ “Трек Сервіс Контроль”, Шевченківської районної у м. Полтаві ради, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області, ДПІ у м. Полтаві та представники громадських організацій.

Цьогоріч на конкурс перевізників було подано 22 заяви від 7 претендентів. 24 липня деякі перевізники звернулися до транспортного відділу міськвиконкому із заявою про відмову від участі в конкурсі по окремим об'єктам. Зокрема, ТОВ “ТК ЕКСПРЕС-ЛАЙН” відмовилося від участі на 13 об'єкті конкурсу, ПП “ЛЮГ” на №№ 11, 12, 13 об'єктах конкурсу та ТОВ “ЛЮКС-ПОЛТАВА 2009” відкликало заяву на об’єкти конкурсу № 10,12,13.

Після вивчення документів, наданих претендентами, та детального обговорення, були визначені переможці конкурсу перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування.

Відтак, переможцями конкурсу перевізників стали:

  • об’єкт № 9 — ПП Щербак П. О;
  • об’єкт 10 - ПП “ЛЮГ”;
  • об’єкт 12 — ТОВ “ТК Експрес-Лайн”;
  • об’єкт 13. - ТОВ “Делко Компані”;
  • об’єкт 14 — ТОВ “Євробус Полтава”;
  • об’єкт 15 — ТОВ “Євробус Полтава”;

На об’єктах 11, 16 не визначено переможця конкурсу.

На об’єктах 1-8 також переможця конкурсу не визначено, оскільки заявки на дані об'єкти подані не були.

Скарги на результати конкурсу можуть подаватися до виконавчого комітету Полтавської міської ради протягом 10 днів від дня його проведення.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини