Архів

Друк

У шкільному раціоні маленьких полтавців збільшиться частка молока

У Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему «Ситуація в молочному скотарстві Полтавської області».

Захід відбувся за участі директора Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергія Фролова, директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олени Харченко, представників Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, керівників провідних сільськогосподарських підприємств, власників сімейних ферм та громадськості.

Як повідомила Олена Харченко, в області розробляється програма «Шкільне молоко», яка дозволить вирішити проблему дефіциту молока у раціоні харчування школярів. За її словами розроблення даної програми ініціював голова Полтавської ОДА Валерій Головко. Вона передбачає введення молока, у якості обов’язкового додаткового компоненту в раціон харчування учнів 1-4 класів у відповідності з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я України, за якими дитина у віці від 6 до 12 років повинна отримувати кожен день 200 мл молока, що вміщує близько 30% добової норми кальцію.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини