Архів

Друк

У заміських закладах оздоровлення та відпочинку розпочались треті зміни

Минулого тижня урочисто відкрились треті табірні зміни в заміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

 

Близько 150 юних спортсменів заїхали до комунального закладу "Олімпійські надії" (село Соснівка Полтавського району), майже 300 дітей - до комунального закладу "Супутник" (село Михайлівка Диканського району), понад 250 хлопців та дівчат відпочивають в "Орлятку" (село Клюсівка Новосанжарського району) та майже 300 дітей прийняв "Сонячний" (село Михайлівка Диканського району).

 

Традиційно, на відкриття усіх змін до дітей приїздив міський голова Олександр Мамай. Кожному юному відпочиваючому очільник Полтави побажав приємного відпочинку та яскравих вражень. Окрім того, кожен табір отримав подарунок - сертифікат на безкоштовне відвідування парку розваг "Дитяча планета". На думку Олександра Мамая, цікаве та змістовне дозвілля - запорука гарного відпочинку. Тому роваги у "Дитячій планеті" допоможуть урізноманітнити час, проведений у таборі, а також поповнять скарбничку дитячих спогадів.

Попереду - свята з нагоди відкриття третіх табірних змін в "Молодій гвардії" (село Терешки Полтавського району), "Орлятку" (село Матвіївка Котелевського району) та в "Антеї" (село Нові Санжари).

Окрім того, в окремих закладах заплановані і четверті табірні зміни, розраховані для дітей з особливими потребами, адже кожна дитина заслуговує на відпочинок. Так, дітей з особливостями здоров'я чекають у таборі “Орлятко” (село Матвіївка Котелевського району).

Поділіться з друзями:   

Останні новини