Архів

Друк

Міст через Дніпро неподалік Кременчука розпочнуть зводити навесні 2018 року

Роботи зі зведення мосту через Дніпро, в рамках будівництва обходу Кременчука, планують розпочати вже навесні наступного року.

Про це, зокрема, говорили на зустрічі голови Полтавської ОДА,керівництва Служби автодоріг області, заступника міністра інфраструктури України та представників підрядної компанії з Китаю.

Будівництво обходу Кременчука, а надто – мосту через Дніпро неподалік райцентру – вкрай важливий проект не лише в масштабі області, але й для всієї держави. Таку думку мають представники Міністерства інфраструктури України.

– Це – державний інвестиційний проект, важливий для всієї України, – наголошує заступник профільного міністра з питань євроінтеграції Віктор Довгань. – Крім того, що такі мости «зшивають» країну, вонивкрай необхідні для забезпечення логістики, вантажних перевезень.

Проект будівництва автодороги Полтава¬–Олександрія на ділянці обходу Кременчука, включаючи зведення мостової переправи через Дніпро, виконає китайська компанія «Chinaroadandbridqecorporation». Саме з нею 22 березня цього року підписали Меморандум керівники «Укравтодору».

Два місяці пішло на оформлення передпроектної документації. Потому деталі обговорили з представниками китайської влади. Символічну капсулу в місці початку робіт планують закласти на свято Покрови та День українського козацтва – 14 жовтня цього року. Зробити це має Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

Самі ж роботи мають розпочатись навесні 2018 року. За проектом, загальна довжина обходу Кременчука становитиме 19,6 км, з яких майже півтора – довжина мосту через Дніпро. Вартість проекту – майже 338 млн доларів.

– Радий, що маємо порозуміння з підрядниками, – наголосив Віктор Довгань. – Адже, при проектній тривалості робіт у 4 роки китайські фахівці беруться виконати їх за три.

Нині спеціалісти розглядають 3 варіанти місця, де з’явиться нова мостова переправа. Голова Полтавської ОДА, у свою чергу, не приховує: приємно, що Міністерство інфраструктури, будуючи плани розвитку шляхів держави, враховує побажання областей.

– Будівництво доріг та мостів – вкрай важлива державна задача, – говорить Валерій Головко. – Проте, я також пропоную більше використовувати і річковий потенціал Полтавщини. Адже будівництво портів дозволить розвантажити місцеві автошляхи та швидше доставляти необхідні вантажі.

Йшлося на зустрічі і про реконструкцію Крюківського мосту через Дніпро, що сполучає між собою дві частини Кременчука. Споруда, що перебуває на балансі «Укрзалізниці», вкрай потребує ремонту. Долучитися до неї планують і представники місцевої влади.

– Після обробки необхідних документів та визначення вартості робіт ми зрозуміємо, з якими сумами Кременчук і область вийдуть на співфінансування реконструкціїКрюківського мосту, – наголосив голова Полтавської ОДА.

Прес-служба Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини