Архів

Друк

Організатори конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини» оголосили про прийом заявок

У Полтавській ОДА розпочався прийом заявок на участь в конкурсі інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини». Підприємці та бажаючі ними стати мають трохи менше місяця, щоб розповісти про себе та свою ідею організаторам.

«Горизонти Полтавщини» — захід цільової Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017-2020 роки.

Конкурс має три мети:

• сприяти реалізації перспективних інвестиційних проектів за допомогою створення належного іміджевого середовища та проведення промоційних заходів;

• сформувати пакет проектних пропозицій, що готові до реалізації за рахунок інвестування;

• розповсюдити пакет інвестиційних пропозицій серед потенційних інвесторів або інституцій, що надають сприяння в залученні інвестицій.

Організатори запрошують до участі в конкурсі:

• громадян України, потенційних підприємців, які мають власну оригінальну бізнес-ідею, реалізація або розвиток якої потребує залучення інвестиційних ресурсів;

• зареєстрованих фізичних осіб-підприємців, які мають обґрунтовану бізнес-ідею для інвестування;

• юридичних осіб, які хочуть розширити існуюче виробництво або активізувати додаткові напрями діяльності за рахунок інвестування;

• ініціаторів стартапів, зокрема бізнес-активне студентство та молодь.

Ініціатива, тобто майбутній інвестиційних проект, має відповідати вимогам конкурсу — належати до одного з пріоритетних галузевих напрямів, передбачати створення нових робочих місць та отримання економічного ефекту.

До пріоритетних галузевих напрямків належать — молодіжний стартап, охорона здоров’я, освіта і наука, спорт, розваги, дозвілля, туризм, інфраструктура та транспорт, альтернативна енергетика та енергоефективні технології, агропромисловий розвиток, промислове виробництво.

Для участі необхідно ознайомитися з Положенням про конкурс, яке знаходиться у файлах за посиланням (https://goo.gl/Mif2mi). Після цього потрібно заповнити заявку з описом проекту. Учасники подають заявки на пошту: dfert@adm-pl.gov.ua, dfert.oda@gmail.com або заповнюють електронну анкету (https://goo.gl/forms/dsHFRij3FsLMf9903). Дедлайн: 18 серпня.

Переможці конкурсу отримають якісну промоцію своїх проектів та візьмуть участь в роботі Міжнародного економічному форумі «Полтавщина: створюємо разом нові можливості», який відбудеться 12 жовтня цього року (https://www.facebook.com/events/1498599863494925).

У рамках Форуму пройде вручення відзнак та призів для переможців конкурсу.

Прес-служба Полтавської ОДА

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини