Архів

Друк

Із засідання виконкому: про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік

Сьогодні, 19 липня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Олександр Мамай, під час якого було розглянуто та затверджено ряд питань.

Серед основних — зміни до головного фінансового документу. Так, рішенням “Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік” . Заступник начальника бюджетно-фінансового управління Тетяна Кустолян доповіла, що відповідно до нього, пропонується збільшити доходну та видаткову частини міського бюджету за рахунок субвенцій з державного та місцевих бюджетів.

Таким чином, субвенція з державного бюджету у сумі 230,0 тис.грн спрямовується на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною"; оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім"ї патронатного вихователя.

Окрім того, субвенцію з обласного бюджету в розмірі 8 000,0 тис.грн. передбачено і на зведення будинку по вул. Марії Башкирцевої, 31-а, у якому учасники АТО та їхні родини отримають свої квартири на пільгових умовах — 50% від загальної вартості.

Відповідно до проекту рішення, субвенція з державного бюджету у сумі 2 034, 9 тис.грн. спрямовується на виплату грошової компенсації на поліпшення житлових умов для сімей загиблих учасників АТО та осіб, інвалідність яких настала внаслідок поранень, одержаних під час участі в АТО.

3 000,0 тис.грн. виділено за рахунок субвенції з обласного бюджету на відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку

Серед іншого, за рахунок коштів Фонду розвитку територій області планується покращити і матеріально-технічну базу дошкільного навчального закладу №47 “Золота рибка". А саме, 50 тисяч гривень спрямовується на придбання телевізора, портативного комп’ютера, а також кухонної техніки. Крім того, за рахунок Фонду 100,0 тис.грн. спрямовується на ремонт актової зали в гімназії №6. 1000,0 тис. грн на придбання медичного обладнання для дитячої міської клінічної лікарні.

Попередньо, дане питання було вивчене членами профільної постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів 17 липня.

Члени виконкому затвердили дане рішення “Про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік” одностайно.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини