Архів

Друк

Обласна влада Полтавщини обговорили проблему несанкціонованої автостанції за ТРЦ «Конкорд»

Відбулась нарада за участі керівників профільних структурних підрозділів Полтавської ОДА, представників органів місцевого самоврядування, представників контролюючих органів, фірм-перевізників, що працюють в області та працівників автостанції.Говорили про проблеми, пов’язані із перевезенням пасажирів в області.

Очолив нараду перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Міжміський маршрут Полтава-Кременчук один із тих, що є у нашій області. Серед пасажирів він користується великою популярністю. Багато полтавців щодня їде до Кременчука і навпаки. Проте автобуси відправляються не з автостанції АС-2, як це має бути, а з території прилеглої до ТРЦ «Конкорд». Саме там перевізники забирають та висаджують пасажирів, не дотримуючись, таким чином, схеми руху.

— Це питання потрібно терміново вирішувати. Ми повинні відпрацювати єдиний алгоритм роботи. Недопустимо, щоб перевізники не дотримувалися зазначеної схеми руху і їздили маршрутом, який їм здумається, — повідомив Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА.

Посадка та висадка пасажирів маршруту Полтава-Кременчук відбувається на паркувальному місці торгово-розважального центру. За декілька років там вже встигла утворитися несанкціонована міні-автостанція. Вона приносить купу незручностей і керівництву ТРЦ, і мешканцям прилеглих будинків.

— Там місце під автостанцію абсолютно не облаштоване – немає ні сміттєвих баків, ні туалету. Тому не важко уявити, що там відбувається. А людей багато звідти щодня вирушає, — розповів Сергій Марчишинець, т. в. о. начальника управління-начальник відділу транспорту та зв’язку управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА.

В результаті організації такої несанкціонованої зупинки до адміністрації постійно надходять скарги від керівництва центру та мешканців прилеглих будинків.

— Врегулювати це питання потрібно якнайшвидше. Так це залишати не можна. Автобуси та маршрутки не можуть їздити маршрутом, що їм здумається. Для зупинок є спеціально облаштовані місця і лише там можна висаджувати та підбирати пасажирів, —зазначив Денис Захарченко, заступник начальника ГУ НП в Полтавській обл.

На нараді прийняли рішення створити робочу групу за участі представників профільних структурних підрозділів Полтавської ОДА, керуючих та правоохоронних органів. Спільно вони проводитимуть перевірки.

— Адміністрація не має на меті рушити бізнес у людей, які будували його роками. Розуміємо і наміри перевізників – зробити послуги зручнішими для пасажирів. Але є певний закон і його потрібно виконувати. В свою чергу і ми працюватимемо над вдосконаленням системи пасажирських перевезень, адже люди в нашій області повинні отримувати якісні послуги, — наголосив Андрій Пісоцький.

Перевізники ж, у свою чергу, мають привести у відповідність до чинного законодавства свою роботу.

— Щоб і в майбутньому можна було здійснювати посадку та висадку пасажирів біля ТРЦ «Конкорд», перевізникам потрібно узаконити там зупинку. В іншому випадку це буде порушенням, — додав Сергій Марчишинець.

З перевізниками, які продовжуватимуть відхилятися від схеми руху та підбиратимуть людей на несанкціонованих зупинках, розірвуть договір.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини