Архів

Друк

У Полтаві капітально ремонтують дворові проїзди мікрорайону Сади-2

Двір багатоповерхового житлового будинку за адресою Героїв АТО, 118 не ремонтували вже більше, ніж три десятиліття. Поточному ремонту старе покриття не підлягає.

Ось уже кілька днів тут активно працює спецтехніка, яка виконує капітальний ремонт дворових проїздів. Мешканці тішаться, що дорога тепер буде новою, рівненькою та безпечною:

— Я живу у будинку, що поруч — на Маршала Конєва, але цими дорогами ходжу щодня, — розповіла полтавка Неля Руніна. — Усі ми дуже чекали, доки тут розпочнеться ремонт, адже ситуація була вкрай невтішною. Раніше тут були величезні ями, ходити треба було обережно, а коли проходив дощ — у дворах весь час вода збиралась у вибоїнах. До речі, ремонтують і біля мого будинку. Поки що там ведуться тільки підготовчі роботи, але початок покладено — що найголовніше. Усі ми дуже вдячні, що керівництво міста нас чує!

Сьогодні, 13 липня, роботи у цьому дворі уже будуть завершені. Окрім нового асфальту проїжджих частин тут кладуть тротуари та бордюри до них. Оновлюють і площадки перед під'їздами, у тому числі і зі зведенням пандусів. Підрядник Валерій Бредун розповів, що бригади заїхали і у двори будинків, що поблизу. Працюють на совість. Робота йде швидко і погода тому сприяє, додав Валерій Бредун.

Перевірив хід виконання ремонтних робіт міський голова Олександр Мамай. Очільник Полтави особисто контролює дотримання графіків та якість виконання ремонтів на дорогах міста:

— У міському бюджеті на капітальний ремонт вулично-шляхової мережі передбачено майже 147 млн. грн. Серед першочергових завдань — вулиці, що витримують найбільше транспортне навантаження. Ще 43 млн. грн. спрямовано на виконання поточного ремонту на 70 вулицях, з яких 43 — вже відремонтовані. Потребують відновлення і міждворові проїзди, адже більшість із них ремонтувались останній раз кілька десятків років тому. У дворах близько 150 будинків заплановано здійснити ремонтні роботи. У міському бюджеті на ці потреби закладено 37 млн. грн. та додатково 8 млн. грн. на тротуари.

Принципова позиція міського голови — ремонтувати дворові проїзди районами. Доки дорожники повністю не завершать роботи в одному районі, до іншого не перейдуть. Окрім того, при виконанні робіт у дворах, комунальні служби намагаються максимально врахувати побажання мешканців, адже звернень з таких питань надходить чимало.

Уже капітально відремонтовані проїзди у дворах будинків по вул. Баленка, 12, 14, 16, 18, Маршала Бірюзова, 64-а, 66, Кучеренка, 3, 5, 7, пров. Кустарний, 6, 8. Сьогодні проводяться роботи по вул. Кучеренка, 9, 11, Симона Петлюри, 24-а, бульвару Євгена Коновальця, 5, 7, 9, вул. Нікітченка, 6, 4, корп. 1, 2, бульвару Юрія Побєдоносцева, 9, 11, 13, 15 та інших.

Усі роботи триватимуть доти, доки дозволяють того погодні умови, щоб встигнути все заплановане.

Поділіться з друзями:   

Останні новини